Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyChrobákovy trampoty: Interaktivní knížka o napínavém broučím pátrání po ztracené kuličce

Chrobákovy trampoty: Interaktivní knížka o napínavém broučím pátrání po ztracené kuličce

Interaktivní kniha nabízí napínavý příběh pana Chrobáka, který se vydal hledat svou ztracenou kuličku, aby zachránil své hladové děti. Při putování bude potkávat barvité postavy lesní říše, které ovšem nemají vždy ty nejlepší úmysly. Naštěstí se ale najdou i ti, kteří mu poradí, kam se za kuličkou vydat. Na cestě se bude potýkat i s nepřízní počasí, únavou a narážet na lecjaká překvapení.

Broučí pohádka se odehrává na 21 interaktivních stránkách, kde ilustrace lesních hrdinů ožívají čtenáři pod rukami. Ti nejmenší si mohou nechat knihu předčítat a hrát si s animovanými ilustracemi. Je zde ale také možnost vypnutí zvuku a ponoření se do příběhu tak, jak je to v klasické papírové knize. Hlas broučímu vyprávění i jednotlivým aktérům propůjčil Pavel Liška.

Kniha Chrobákovy trampoty je k dispozici pro systémy Android a iOS. Do budoucna vývojáři počítají i s verzemi pro Windows a Mac.

Chrobákův příběh obsahuje:

– napínavý příběh
– originální výtvarnou techniku
– skvělý dabing
– interaktivní prvky pro nejmenší i starší čtenáře
– 21 animovaných stran
– nechte si předčítat nebo si čtěte příběh sami

Stahujte:

[appbox googleplay air.cz.paska.chrobaci]

Video:

05 ukázka z knihy 06 ukázka z knihy 07 ukázka z knihy

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře