Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyMáte problém s angličtinou? Vezměte si k ruce anglicko-český fotopřekladač!

Máte problém s angličtinou? Vezměte si k ruce anglicko-český fotopřekladač!

Jestliže potřebujete něco přeložit a máte přístup k internetu, je to hračka. Vezmete svůj smartphone, nalistujete Google překladač nebo podobnou aplikaci a necháte si pomoci. Jenže co dělat, když jste zrovna bez signálu, nebo v zahraničí bez WiFi? 

Ano, tušíte správně. Pokud s sebou máte iPhone či iPad a v něm nainstalovanou aplikaci Fotopřekladač – anglicko-český offline překladač, žádný problém nebudete muset řešit. Prostě jen vytáhnete zařízení ze své kapsy, aplikaci zapnete, text naskenujete a necháte si ho, respektive slovíčka v něm obsažená přeložit. Vše je přitom velmi intuitivní a rychlé, takže se ani moc nezdržíte.

Samotný překlad probíhá simultánně. Displej je rozdělený na dvě poloviny. V té horní vidíte překládaný text, v té druhé potom samotný překlad. Následně stačí sesumírovat si pořadí slovíček ve větě, přiřadit jí správný čas a už víte, o čem text je.

Vedle samotného překladu má tato aplikace mnoho pohodlných vychytávek, které vám překládání maximálně umožní. Bleskem si například můžete přisvítit text za špatných světelných podmínek, příslušným tlačítkem zase uložíte text na obrazovce, abyste s ním mohli někam poodejít.

Aplikace Fotopřekladač – anglicko-český offline překladač je k dispozici pro platformu iOS. V Apple App Storu si ho můžete stáhnout za 1,99 €.

[appbox appstore 1024033302]

fotopekladaanglickoeskofflinepeklada_55c30fb514dab_full

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře