Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFanoušek Falloutu si doma postavil funkční repliku dvěří do Vaultu

Fanoušek Falloutu si doma postavil funkční repliku dvěří do Vaultu

Čekání na nový Fallout je úmorně dlouhé a tak se někteří příznivci této herní série snaží zabavit, jak jen to jde. Zatímco někdo hraje předchozí díly, aby se naladil na tu správnou vlnovou frekvenci, jiní si krátí čas tvořením něčeho užitečného. Například Kanaďan Trey jen tak z dlouhé chvíle vyrobil kopii ikonických dveří podzemního protiatomového krytu.

Jak autor uvedl pro server PC Gamer, do materiálu, který posloužil pro výrobu vchodu, investoval zhruba 400 dolarů (v přepočtu 9 700 Kč). Celou stavbu pak nadšenec z provincie Newfoundland dokončil přibližně za měsíc.

Trey pracuje jako IT manažer v místní škole, takže se doslova nabízelo, aby si dveře označil číslem 404, což odpovídá známé internetové chybě „404 Page not found“ (stránka nenalezena). Několik záběrů ze samotné výroby dveří nebo z finálního produktu si můžete prohlédnout tady a tady.

Fallout 4 vychází 10. listopadu na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře