Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Známí humoristé odhalili svoji vizi kapesních hodinek od Applu

VIDEO: Známí humoristé odhalili svoji vizi kapesních hodinek od Applu

Společnost Apple a její technologická novinka Apple Watch se stala terčem humoristické skupiny TEAMCOCO. Tato skupina na YouTube uveřejnila naprosto odzbrojující parodické video, v němž představila svou vizi imaginárních Apple Pocketwatch.

Parodická reklama chytrým způsobem upozorňuje na prodejní strategie Applu. Je dobře známo, že cena chytrých hodinek od Applu začíná na 349 dolarech, nicméně pokud se nespokojíte s pestrobarevnou dětskou hračkou, ale rádi byste na ruce měli alespoň trošku vypadající, elegantní hodinky, musíte si ještě 150 dolarů připlatit. O tom, že vedle obyčejných Apple Watch můžete zakoupit také o mnoho luxusnější, avšak stejně „chytrou“ verzi hodinek ani nemluvě.

Přidaná hodnota všech chytrých hodinek je samozřejmě dost mizivá. Kromě toho, že všichni ve vašem okolí budou vědět, že na to „máte“, Apple Watch nenabízí vůbec nic převratného. Hodinky umí jenom pár základních funkcí, které dobře zvládnou i o několik set dolarů levnější zařízení. A i to je trnem v oku nejednoho člověka. Všechny v článku nastíněné hořko-sladké pocity odpůrců Applu, či kritiků chytrých hodinek všeobecně ve zmiňované reklamě taktéž najdete. Tak se na ní konečně podívejte a určitě nám dejte vědět, zdali jste se bavili.

Zdroj: Phone Arena

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře