Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Podívejte se na rozbalení Apple Watch Edition

VIDEO: Podívejte se na rozbalení Apple Watch Edition

Apple Watch Edition, tedy hodinky za 10 000 a více dolarů, se právě dostávají k prvním zákazníkům. Pokud si takovou hračku prostě nemůžete dovolit, ale i přesto byste si rádi prohlídli, jak vypadá v celku, tedy i s krabicí a všemi náležitostmi, mrkněte na toto video. 

Pokud jste si Apple Watch Edition objednali, přijde vám v bílé krabičce, která je totožná s obalem od nerezových Apple Watch. Stejně jako u základních hodinek jsou ke krabici přibaleny potřebné návody a adaptér pro dobíjení. Do krabičky je dále přibalen speciální náramek hodinek a jemný hadřík pro jejich čištění.

Opravdu nadstandardní vybavení se ovšem ukrývá uvnitř krabičky. Ta je totiž uzpůsobena tomu, abyste skrze ni mohli hodinky dobíjet. Jedná se tedy o jakýsi přenosný adaptér, v němž můžete hodinky brát všude na cesty. Pro nabíjení v krabičce je přibalen také konektor Lightning, který připojíte ke konektoru na vrcholu krabičky.

Posledním rozdílem mezi klasickými chytrými hodinkami od Applu a Apple Watch Edition spočívá v rozdílné bootovací obrazovce. Ta z Apple Watch Edition je tvořena černou a zlatou barvou.

https://www.youtube.com/watch?v=In8Hywj0hEE

Zdroj: YouTube

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře