Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGionee M5 bude mít dvě baterie a nabídne až 4 dny výdrže

Gionee M5 bude mít dvě baterie a nabídne až 4 dny výdrže

Vypadá to, že Gionee M5 bude na konkurenci velmi dobře připravený. Podle informací na GizmoChina totiž bude vybavený hned dvěma bateriemi, díky čemuž na jedno nabití vydrží až 4 dny v kuse.

Na uniklou informaci společnost Gionee promptně reagovala stylovým obrázkem, který vyvěsila na svůj profil na sociální síti Weibo. Na obrázku je telefon, jehož displej zdobí dvě ikony baterie. Informace je tedy více méně potvrzená, takže se těšme! Co Gionee zatím neprozradila je kapacita baterií, což je také docela podstatná věc. Na druhou stranu se dá očekávat, že když už si společnost dala tu práci se zabudováním dvojité baterky, nebude to 1000 mAh. Mezi lidmi se šušká, že by to mohlo být 2500 mAh, což by zaručovalo až 4 dny výdrže. V tomto případě by ale bylo lepší počkat si na oficiální informace.

Vedle Gionee M5 chystá čínská společnost model Gionee M8. Tento telefon přijde s hliníkovou „unibody“ konstrukcí a 23Mpx fotoaparátem, který bude díky asistenci interpolace schopný vyhotovovat až 100Mpx selfiečka.

Datum oficiálního představení obou těchto smartphonů zatím není známo.

gionee-m5

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře