Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyVideo: Podívejte se na nádherný koncept Samsung Galaxy S7 Edge

Video: Podívejte se na nádherný koncept Samsung Galaxy S7 Edge

Na internetu se objevilo přibližně dvě minuty dlouhé video, které ukazuje vizuální podobu Samsungu Galaxy S7 Edge. Jelikož toto video odpovídá dosavadním uniknutým informacím o zařízení a je profesionálně zpracováno, vůbec bychom se nedivili, kdyby pocházelo od samotného výrobce.

Galaxy S7 Edge je v novém videu vidět prakticky ze všech úhlů. Render obsahuje hromadu detailů a ani není nijak zvlášť překvapivý, jak to u renderů obyčejně chodí. Video ukazuje zcela klasický design Samsungu, který známe již z předchozího Galaxy S6.

Hlavní novinky Galaxy S7 Edge by se měly objevit uvnitř zařízení. Smartphone by měl pohánět čipset Snapdradon 820 nebo Exynos 8890, jimž by měly sekundovat 4 GB paměti RAM. Ve videu je zmiňovaná také 2750 mAh baterie, 12Mpx zadní fotoaparát s velkými pixely pro lepší fotografování ve špatném světle a velikost vnitřního uložiště 32, 64 nebo 128 GB.

Galaxy S7 Edge bude pohánět Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou TouchWiz, která by konečně měla poskytnou zcela plynulý chod.

galaxy-s7-edge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Krasnej design ale uz sem ho videl jen nevim kde. Ale fakt neco me to pripomina 😀 k smichu opet

  2. A touchwiz konecne plynulej to me taky neco pripomina. Ze by konecne. Neeee neni april 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře