Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySamsung si nechal patentovat chytrý prsten, pomůže při ovládání zařízení

Samsung si nechal patentovat chytrý prsten, pomůže při ovládání zařízení

Patent prozradil, že společnost Samsung by mohla na trh přinést chytrý prsten, který by nám pomohl ovládat nejen mobily, televize nebo světla, ale také další zařízení jako jsou televize a zařízení v internetu věcí.

Chytrý prsten, který vzhledem připomíná docela běžný šperk, nemá displej jako například chytré hodinky. Bude však přímo spolupracovat se spárovanými zařízeními. Z patentových dokumentů lez vyčíst například to, že prsten může posloužit pro otevření speciálních menu. Při otáčení po vzoru Arabelina prstenu bychom pak v menu mohli vybírat určitou položku.

Za pomoci prstenu bychom dále mohli ovládat také sociální sítě jako je Facebook nebo Twitter. Doprovodné funkce by samozřejmě závisely především na aktivitě a kreativitě samotných provozovatelů služeb, respektive aplikací.

Zdali se chytrý prsten dostane na trh, zůstává ve hvězdách. Doufáme, že se to podaří, neboť se nám prsten docela líbí. A co na něj říkáte vy?

6a0168e68320b0970c01bb08a36cd9970d-800wi

Zdroj: Patenty Mobile

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře