Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: PewDiePie bude mít svou vlastní mobilní hru, vyjde už v září

VIDEO: PewDiePie bude mít svou vlastní mobilní hru, vyjde už v září

Legendární videoherní YouTuber PewDiePie ukázal první level ze své připravované mobilní hry s názvem PewDiePie: Legend of the Brofist. Hra oficiálně vyjde nejpozději v září. 

O vývoj pixelovaté plošinovky se stará malé nezávislé studio Outerminds. Ve hře budete hrát za PewDiePie nebo jeho přítelkyni CutePie, které navíc budou doprovázet jejich dva mopsíci Edgar a Maya.

Kromě zdařilého pixelartového grafického stylu je na PewDiePie: Legend of the Brofist zajímavý i příběh. Ten je správně odlehčený, což se skvěle hodí do celkového herního dovádění, neboť na hlavní postavy se v průběhu hry sunou nejrůznější bizarní nepřátelé v čele s tajemnými sudy, které PewDiePie nemá zrovna moc v lásce. Docela neobvyklé jsou i dodatečné bonusy, jejichž prostřednictvím hlavní postavy mohou například zpomalit čas.

Pokud si o hře chcete udělat lepší představu, můžete si pustit video níže. V něm vám sám PewDiePie předvede, o co ve hře jde.

PewDiePie: Legend of the Brofist vyjde pro platformy Android a iOS. Žádné další platformy nebyly oficiálně potvrzeny, ovšem jelikož PewDiePie (vlastním jménem Felix Kjellberg) nejraději hraje na počítači, dá se očekávat i PC verze hry.

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře