Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyOppo se stalo oficiálním partnerem fotbalového týmu FC Barcelona

Oppo se stalo oficiálním partnerem fotbalového týmu FC Barcelona

Po společnosti HTC, která se před několika dny stala oficiálním partnerem FIFA, se do fotbalu vrhá také další asijská společnost. Jedná se o Oppo, která před několika hodinami podepsala smlouvu s FC Barcelona.

Partnerská smlouva mezi čínskou mobilní společností a jedním z nejznámějších fotbalových týmů na světě bude trvat přesně tři roky. V této době bude logem společnosti Oppo vybaven jak stadion Nou Camp, tak i dresy samotných fotbalistů a jejich další pomůcky. Společnost Oppo dále dostane na starosti fanouškovská setkání klubu. Co za to tým FC Barcelona dostane bohužel známo není.

CEO FC Barcelona Ignacio Mestre se k nové smlouvě vyjádřil nadmíru spokojeně. Vedle obvyklého prohlášení, že tým FC Barcelona si nového partnera velmi váží dodal ještě: „Jako jedna z vedoucích mobilních společností na celosvětovém trhu, která si zakládá na inovativních technologiích v mobilních zařízeních, je Oppo v Barceloně vítané více než doma“. Tak to vypadá, že partnerství šlape hned od prvních minutek. Co na to říkáte?

Oppo-R5-India

Zdroj: AC

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře