Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyZynga vydala novou mobilní hru, jmenuje se Mountain Goat Mountain

Zynga vydala novou mobilní hru, jmenuje se Mountain Goat Mountain

Populární videoherní studio Zynga vydalo novou mobilní hru určenou pro platformy Android a iOS. Jedná se o arkádovku s kamzíkem v hlavní roli. 

Kamzík se pod vaším vedením pokusí vyšplhat na nejvyšší horu ze všech. Pro hráče to znamená nutnost vypořádat se s rychlým tempem, které vyžaduje opravdu velmi pohotové reakce. Kamzík je totiž nezastavitelný.

Při skákání na vrcholek hory projdete několika zajímavými prostředími, které vám nabízejí i dodatečné bonusy a penízky, respektive diamanty zvyšující skóre.

Mezi jednotlivými pokusy můžete svým kamzíkům nakoupit lepší vybavení jako jsou klobouky, popruhy atd. Mountain Goat Mountain je k dispozici ke stažení zdarma s tím, že právě toto nadstavbové vybavení můžete pořídit mikrotransakcemi (za skutečné peníze). I bez jakékoliv platby je ovšem tato hra velmi návyková a má potenciál stát se velkým mobilním trhákem po vzoru například Crossy Road. Proto vám doporučujeme, abyste si ji vyzkoušeli na vlastní kůži. Třeba vás taky chytne.

[appbox googleplay com.zynga.mountaingoat]

[appbox appstore 979415701]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře