Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyVideo: Oukitel K4000 je velmi odolný, odolá úderu kladiva, nabitý vydrží 7...

Video: Oukitel K4000 je velmi odolný, odolá úderu kladiva, nabitý vydrží 7 dní

Nedávno založená čínská společnost Oukitel představila svůj nový smartphone. Jedná se o model K4000, který by měl lákat na odolnou konstrukci a dlouhou výdrž na jedno nabití. 

Odolnou konstrukci smartphonu Oukitel K4000 společnost demonstrovala na působivém videu. V něm telefonem dostane ránu kladivem a přesto přežije. Samozřejmě je třeba vzít v úvahu, že smartphone přitom leží na papírové krabici, která úder podstatně ztlumí, i přesto se však jedná o velmi působivý výkon.

Hardwarové vybavení smartphonu Oukitel K4000 zatím známo není, pravděpodobně se však bude jednat o kousek ze střední, případně z vyšší střední třídy. V tomto ohledu je známo pouze to, že baterie bude mít kapacitu 4000 mAh, což by jí mělo propůjčit až 7 dní výdrže při normálním používání a až 3 dny výdrže při velké zátěži.

Vedle modelu K4000 společnost uvedla také smartphone s modelovým označením U6. Tento smarpthone je netradiční pro změnu tím, že na jeho zadní straně najdeme sekundární e-ink displej, který výdrž smartphonu dokáže prodloužit až o 120 hodin.

Trh se smartphony je nyní přesycený, nicméně pokud společnost přijde s neokoukanými novinkami, má šanci uzmout si z něj pro sebe alespoň kousek. Oukitel je tedy na dobré cestě prosadit se. Odolnost a výdrž smartphonů na baterii jsou v současné době nejdiskutovanější a výrobci nejzanedbávanější oblasti.

Jak se vám Oukitel K4000 líbí?

Zdroj: Android Authority

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře