Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPrvní díl tower defence série Kingdom Rush je nyní už navždy k...

První díl tower defence série Kingdom Rush je nyní už navždy k dispozici zdarma

Studio Ironhide Games oznámilo, že tower defence hra Kingdom Rush bude od této chvíle v obchodech s aplikacemi k dispozici zdarma. Tato nabídka je permanentní, to znamená, že už nikdy neskončí.

Jedinečnost této nabídky spočívá v tom, že Kingdom Rush je jednou z nejlepších her svého druhu, které jsou k dispozici pro hraní na mobilu. Hra má výbornou fantasy grafiku, ale i herní systém. Při průchodu nepřátelských jednotek totiž můžete používat hromadu různých věží, které lze dále upgradovat a to hned dvěma možnými směry. Podpořit své obranné věže pak můžete i jedním z hrdinů, z nichž každý vyhovuje různému hernímu stylu.

Vedle klasického náporu nejrůznějších jednotek jsou pro Kingdom Rush typické i souboje s bossy. Ty jsou obvykle tužší a vyžadují o něco promyšlenější strategie, protože do hry vstupují i další překážky v podobě deaktivace některých věží. Kvůli tomu se vám tak docela dobře může stát, že si některý z levelů zopakujete.

Kingdom Rush je k dispozici pro Android i iOS. Akce zdarma přitom platí pro obě tyto platformy.

[appbox googleplay com.ironhidegames.android.kingdomrush]

[appbox appstore 516378985]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře