Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyJak vypadalo představení prvního iPhonu? Mrkněte na záznam!

Jak vypadalo představení prvního iPhonu? Mrkněte na záznam!

„Jednou za čas přijde na trh výrobek, jenž všechno změní,“ prohlásil tenkrát Steve Jobs. A nemýlil se. Zatím nejnovější, devátá generace iPhonů (typy 6S a 6S Plus) bude představena dnes v podvečer. Podívejte se, jak probíhalo představení prvního iPhonu, který začal psát novou etapu chytrých telefonů.

Dnes světoznámý symbol americké společnosti Apple byl představen 9. ledna 2007. Na nezapomenutelné keynote v San Franciscu Steve Jobs ukázal tři věci: iPod s širokoúhlým dotykovým displejem, revoluční telefon a internetový komunikátor. Vlastně se jednalo jen o jednu věc, jak se později ukázalo – o iPhone.

Oproti dostupné konkurenci v té době měl telefon s nakousnutým jablkem velký dotykový displej, který bylo možné ovládat prsty, a nikoliv stylusem, a uživatelské prostředí tak jednoduché, že jej iPhony v upravené podobě používají dodnes.

Více než hodinové představení prvního iPhonu by měl vidět každý fanoušek mobilů a technologií. Pojďte si s námi velkolepou show Steva Jobse připomenout!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře