Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVideo: Nová reklama na Android si dobírá Apple kvůli jednotvárnosti

Video: Nová reklama na Android si dobírá Apple kvůli jednotvárnosti

Společnost Google rozšířila své portfolio reklam a to opět velmi originálním kouskem. Reklamní šot se stejně jako série předchozích kousků zaštiťuje heslem „Be together. Not the same.“

„Be together. Not the same.“ v překladu do českého jazyku znamená „Buďme pohromadě, ne stejní“. Google tímto heslem poukazuje na rozmanitost všech Android zařízení na trhu, které navíc doplňuje také tematickým videem. V něm známý klavírista Ji Liu hraje na přeskáčku na dvou klavírech – zatímco ten první je poměrně běžný, druhý je speciálně upravený tak, aby každá z jeho 88 strun vyluzovala tón C. I přestože tak Ji Liu na každém klavíru hraje tu samou skladbu, výsledek je úplně jiný a naprosto impozantní.

I když se to na první pohled může zdát jako hračka, natočení takového videa není žádná sranda. Google si proto připravil i video, v kterém vás zve do zákulisí natáčení.

https://www.youtube.com/watch?v=xLhJIFC8xkY

https://www.youtube.com/watch?v=xwls25ooBmY

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Hmm, Android rozhodne nie je jednotvárny, bohužiaľ 🙁 Preto aj dizajn prebral z DuckTV 🙁 Aby sa každý súdny dospelý človek hanbil vytiahnuť telefón hýriaci farebnými plochami ako Lego Duplo 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře