Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyNewpipe je YouTube přehrávač bez Googlu

Newpipe je YouTube přehrávač bez Googlu

Google bez ustání čelí vlně kritiky, která se na jeho hlavu snáší kvůli osobním údajům. Uživatelům zkrátka vadí, že jich Google vyžaduje moc a navíc při každé možné příležitosti. Někteří nespokojení milovníci Androidu tak spřáhli síly a rozhodli se proti tomuto jednání zbrojit. Prvním pokusem je Newpipe.

Newpipe je alternativní YouTube bez výraznějších omezení. Tato aplikace se tedy soustředí na přehrávání hudby a videí a to bez nutnosti vkládat osobních informací, jako například údaje o věku uživatele atd. Potěší také možnost přehrávání zmenšených videí, což ocení především milovníky muziky – aby se vám přehrál zvuk, nepotřebujete mít aplikaci otevřenou a dokonce nemusíte mít rozsvícenou ani obrazovku smartphonu.

Velkou výhodou je i skutečnost, že kromě reklam obsažených přímo ve videích, aplikace nezobrazuje žádné další reklamy a také proto je poměrně rychlá a stabilní.

Aplikaci Newpipe si můžete stáhnout ze stránek F-Droid a to zdarma. Jak používat NewPipe a Jak stahovat videa a hudbu z YouTube?

newpipe

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře