Newpipe je YouTube přehrávač bez Googlu


Newpipe je YouTube přehrávač bez Googlu

Google bez ustání čelí vlně kritiky, která se na jeho hlavu snáší kvůli osobním údajům. Uživatelům zkrátka vadí, že jich Google vyžaduje moc a navíc při každé možné příležitosti. Někteří nespokojení milovníci Androidu tak spřáhli síly a rozhodli se proti tomuto jednání zbrojit. Prvním pokusem je Newpipe.

Newpipe je alternativní YouTube bez výraznějších omezení. Tato aplikace se tedy soustředí na přehrávání hudby a videí a to bez nutnosti vkládat osobních informací, jako například údaje o věku uživatele atd. Potěší také možnost přehrávání zmenšených videí, což ocení především milovníky muziky – aby se vám přehrál zvuk, nepotřebujete mít aplikaci otevřenou a dokonce nemusíte mít rozsvícenou ani obrazovku smartphonu.

Velkou výhodou je i skutečnost, že kromě reklam obsažených přímo ve videích, aplikace nezobrazuje žádné další reklamy a také proto je poměrně rychlá a stabilní.

Aplikaci Newpipe si můžete stáhnout ze stránek F-Droid a to zdarma.

newpipe

 

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.