Skvělá plošinovka Leo’s Fortune pro iOS hodně zlevnila


Skvělá plošinovka Leo’s Fortune pro iOS hodně zlevnila

Vizuálně úchvatná hopsačka s chlupatou koulí jménem Leo, které kdosi odcizil všechno našetřené zlato, zlevnila. Běžně stojí skoro pět eur, v rámci speciální akce si ji do vašich iPhonů ale můžete stáhnout jen za 99 centů, tedy zhruba 27 korun. Sleva je to výrazná a nebude trvat věčně, s nákupem proto dlouho neotálejte.

V Leo’s Fortune je vaším úkolem v desítkách precizně zpracovaných levelů rozdělených do pěti odlišných světů sesbírat všechny poztrácené mince a kdo ví, třeba i najít zloděje, který vám veškeré bohatství ukradl. Nebudete to mít samozřejmě vůbec lehké. V dokončení úkolu vám budou bránit rozličné pasti a rébusy, které navyšují už tak skvělou hratelnost.

Podívejte se na oficiální trailer, a pakliže vás hra zaujme, stáhněte si ji skrze přiložený widget, který vás přesměruje do App Storu.

‎Leo's Fortune
‎Leo's Fortune
Vývojář: 1337 & Senri LLC
Cena: 129,00 Kč

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.