Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySkvělá plošinovka Leo’s Fortune pro iOS hodně zlevnila

Skvělá plošinovka Leo’s Fortune pro iOS hodně zlevnila

Vizuálně úchvatná hopsačka s chlupatou koulí jménem Leo, které kdosi odcizil všechno našetřené zlato, zlevnila. Běžně stojí skoro pět eur, v rámci speciální akce si ji do vašich iPhonů ale můžete stáhnout jen za 99 centů, tedy zhruba 27 korun. Sleva je to výrazná a nebude trvat věčně, s nákupem proto dlouho neotálejte.

V Leo’s Fortune je vaším úkolem v desítkách precizně zpracovaných levelů rozdělených do pěti odlišných světů sesbírat všechny poztrácené mince a kdo ví, třeba i najít zloděje, který vám veškeré bohatství ukradl. Nebudete to mít samozřejmě vůbec lehké. V dokončení úkolu vám budou bránit rozličné pasti a rébusy, které navyšují už tak skvělou hratelnost.

Podívejte se na oficiální trailer, a pakliže vás hra zaujme, stáhněte si ji skrze přiložený widget, který vás přesměruje do App Storu.

[appbox appstore id830544402]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře