Překvápko! iOS 6 je mnohem rychlejší než iOS 9. Mrkněte na video


Překvápko! iOS 6 je mnohem rychlejší než iOS 9. Mrkněte na video

Nové video známého youtubera EverythingApplePro odhaluje, že zejména na starších zařízeních je iOS 9 značně pomalejší než iOS 6. Velký rozdíl můžeme pozorovat nejen ve svižnosti celého systému, ale také v načítání systémových aplikací a v zapínání iPhonu 5.

Dále si můžeme všimnout, že starší systém zdaleka nezabírá tolik místa v úložišti. Je zde rozdíl 2,1 gigabajtu, což je hodnota, která u iPhonu s 16 GB paměti není vůbec zanedbatelná a tento prostor lze využít třeba pro fotografie či hudbu. Na iPhonu s nainstalovaným iOS 6.0.1, což je mimochodem poslední firmware, který vyšel pod dohledem Steva Jobse, jsou také plynulejší animace a aplikace se spouštějí a zavírají rychleji, tedy až na fotoaparát.

Jak jste spokojeni s novějšími verzemi iOS? Pozorujete na vašich iPhonech oproti starším verzím systému nějaké výraznější zpomalení, nebo jste si ničeho nevšimli a vše běží jako po drátkách? Dejte nám vědět v komentářích.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Překvápko! iOS 6 je mnohem rychlejší než iOS 9. Mrkněte na video


  1. Marek

    Hezké video, ale když se pořádně podíváte v čase 1:50 až 1:51 divně přeskočí, což vypadá jako střihlé video. V pravo iPhone byl s verzí 9.2.1 a v čase 2:23 přehodí iPhone a je s verzí 9.2, 4:23 až 4:24 zase přeskočí video – asi zase střih, a zase je tam poté iPhone s verzí 9.2.1, 5:17 další střih. Musím konstatovat, že toto video ve mě spíše vyvolává dojem podvodu, než skutečného testu.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.