Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyVIDEO: LG G Flex 2 se dokáže sám zbavit škrábanců

VIDEO: LG G Flex 2 se dokáže sám zbavit škrábanců

Na veletrhu CES v Las Vegas představilo LG druhou generaci svého ohnutého telefonu. Jmenuje se G Flex2 a má jak výkonnější hardware, tak nový design s odolnějším zadním krytem, který se po poškrábání sám zahojí.

Na veletrhu International Consumer Electronics Show si odbyla premiéru druhá generace zakřiveného LG G Flex. Nabízí elegantnější vzhled a v neposlední řadě také vyšší výkon. Velkým lákadlem telefonu je i zadní kryt, který se po poškrábání sám zahojí.

LG na tiskové konferenci uvedlo, že zadní strana se tentokrát hojí mnohem rychleji – prý už během několika sekund. Zatímco u původního G Flex bylo nutné poškrábané místo zahřát – například třením prstu, v případě „dvojky“ technologie „hojení“ šrámů funguje i při pokojové teplotě.

Stačí chvilka a prakticky žádné oděrky na zadním krytu nejsou vidět. Uživatel se přitom nemusí vůbec o nic starat, jak lze vidět na videu níže.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře