Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyFuturistický průsvitný telefon vypadá skvěle, uvidíme ho i u Tonyho Starka ve...

Futuristický průsvitný telefon vypadá skvěle, uvidíme ho i u Tonyho Starka ve filmu Avengers

Samsung je známý tím, že se nebojí investovat do drahé reklamy, což potvrzuje i nejnovější product-placement, který si zaplatil ve filmu Avengers. Vedle futuristického průhledného smartphonu se v něm mají objevit i další výrobky Samsungu. 

Průhledný smartphone ve filmu Avengers: Age of Ultron bude využívat Tony Stark k tomu, aby porazil Ultrona. Smartphone Samsung vyrobil speciálně pro film a samozřejmě se jedná o atrapu, kousek skla s logem společnosti nahoře. To samé se pak týká i speciálních headsetů a chytrých hodinek. Skutečný ve filmu bude asi jenom Samsung Galaxy Note Edge.

I přestože si smartphonem ze skla ani nezavoláte, Samsung ho ukazoval na výstavě CES společně s dalšími Avengerskými gadgety, ale i se (skutečnými) smartphony.

Product-placement není nic nového. Některé filmy jsou díky němu dokonce zaplaceny ještě dříve, než se vůbec dostanou do kin (např. James Bond). Záhadou je tak pouze skutečnost, proč v Americkém filmu dominuje zařízení od korejské společnosti. Tyto zakázky obvykle vyhrává Apple. Důvod se asi nikdy nedozvíme, i přesto se však na film těšíme. A co vy? Zajdete na něj do kina?

Samsung-will-be-equipping-the-Avengers-in-Marvels-eponymous-2015-title-with-ingenious-gadgets-11

Samsung-will-be-equipping-the-Avengers-in-Marvels-eponymous-2015-title-with-ingenious-gadgets-10

Samsung-will-be-equipping-the-Avengers-in-Marvels-eponymous-2015-title-with-ingenious-gadgets-5

Samsung-will-be-equipping-the-Avengers-in-Marvels-eponymous-2015-title-with-ingenious-gadgets-4

Samsung-will-be-equipping-the-Avengers-in-Marvels-eponymous-2015-title-with-ingenious-gadgets-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Martino, zajímalo by mne, proč ke svým článkům neuvádíte zdroje? Jednak se z nich člověk občas dozví o některých zajímavých věcech víc, a jednak web ze kterého tyhle informace čerpáte by si určitě zasloužil vylepšit SEO. Předpokládám, že Vy přímo se na CES nenacházíte, abyste to měla z první ruky..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře