Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyLG a HTC se přidává ke Googlu: V patentové válce podpoří Samsung...

LG a HTC se přidává ke Googlu: V patentové válce podpoří Samsung v boji proti Applu

Jsou to rivalové na život a na smrt. Jeden druhého se den co den snaží obelstít, něčím překvapit a tím ho dostat na kolena. Světu přeci může vládnout jen jeden! O kom mluvíme? No přece o dvou největších rivalech mobilních technologiích, o společnosti Samsung a Apple. 

Dva zmiňovaní bojovníci se v několika posledních letech už několikrát dostali dokonce k soudu. Patentová válka je neúprosná. Jde o hodně, což si uvědomuje nejen společnost Google, ale nově také společnosti LG a HTC. Tyto společnosti se v soudním sporu rozhodly podpořit Samsung. Apple přitom žádná společnost nepodporuje.

Vytvořit jakousi koalici je celkem logické. Stejně jako fanoušci Androidu nemají rádi uživatele Applu, Apple nemají rádi ani výrobci zařízení s Androidem. Tak už to bohužel je.

V aktuálním soudním sporu jde přitom o nemalé peníze, konkrétně o částku 930 milionů dolarů (Apple chce od Samsungu odškodné za porušení svých patentů). To už je hodně i pro takové giganty jako je Samsung a Apple.

Jak to nakonec dopadne? Co myslíte?

apple-vs-samsung-battle2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře