Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVideo: HTC v reklamě na One A9 rozkope jablka - doslova

Video: HTC v reklamě na One A9 rozkope jablka – doslova

Asi vám neušla vlna kontroverze, která se zvedla při uveřejnění smartphonu HTC One A9. Fanoušci Applu byli přesvědčeni, že toto zařízení okopírovalo design iPhonů. A možná i z toho důvodu jsme se od společnosti HTC dočkali této reklamy.

Samozřejmě HTC popřelo, že by iPhony kdy okopírovalo. Podle tchajvanské společnosti byl Apple ten, kdo skutečně kopíroval, což společnost HTC tak trochu nakousne i v samotné reklamě.

Reklama vás zavede do prostředí podobného tomu z knihy 1984 nebo Dárce (případně z jejich filmových adaptací). Figuríny zde představují stádo uniformovaných lidí bez vlastních myšlenek, které si můžeme – i díky misce s jablky – spojit s Appláky. Mrštný herec však na tuto uniformitu naprosto kašle, skáče přes překážky a s ladností divoké zvěře běhá přes sněhobílé stoly. Reklama vás nakonec vyzve, abyste byli jako on. Netřeba dodávat, že herec má v kapse smartphone od HTC.

Jak se vám reklama líbí?

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře