Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyTelevizi v mobilním telefonu už má i Vodafone. V nabídce je 56...

Televizi v mobilním telefonu už má i Vodafone. V nabídce je 56 kanálů

Operátor Vodafone přináší mobilní televizi pro uživatele chytrých telefonů nebo tabletů na platformě Android, iOS a Windows Phone. Technické řešení a provoz služby zajišťuje firma sledovanitv.cz.

„Spuštěním služby mobilní TV ve spolupráci se společností sledovanitv.cz s.r.o. reagujeme na vysoký nárůst obliby mobilního videa u našich datových uživatelů. Kromě standardního sledování aktuálně vysílaného programu, zákazníkům přinášíme i možnost zpětného přehrání až 7dní zpátky nebo virtuálního videorekordéru pro záznam až 40 hodin programů.“ říká Martin Mikula, manažer produktů pro rezidenční segment ve Vodafonu.

„Spolupráce se společností Vodafone jasně deklaruje výrazný nárůst obliby mobilního videa, což je v souladu s rostoucím podílem chytrých telefonů. Rozšířením počtu více než 250 partnerských sítí o síť mobilního operátora Vodafone přináší stávajícím uživatelům služby možnost sledovat své oblíbené programy kdekoliv a kdykoliv v ČR.“ říká Radim Beňovský, Projektový manažer ve společnosti sledovanitv.cz s.r .o.

vodafone-logo-184340

Přehled balíčků

2

Zákazníci Vodafonu získají prostřednictvím aplikace sledovanitv.cz k dispozici až 56 kanálů. Kromě zpětného přehrávání (až 168 hodin) budou moci využít i záznam až 40 hodin na virtuálním videorekordéru. Cena tématických TV balíčků startuje na 59 korunách.

Za tuto částku dostane zákazník v balíčku Pro všechny 29 televizních kanálů. Balíček Pro sportovce s třinácti televizními kanály pak stojí 115 korun měsíčně. Za 25 kanálů balíčku Pro rodinu zákazník zaplatí 189 Kč.

Při sledování televize se data odečítají klasicky z vašeho měsíčního limitu. Abyste obsah mohli sledovat přes WiFi, musí být váš poskytovatel partnerem sledovanitv.cz. Seznam všech partnerů najdete zde.

[appbox googleplay cz.sledovanitv.android]

[appbox appstore id878174026]

[appbox windowsstore 9nblggh3ntmv]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře