Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKustom Widget Maker: Vytvořte si vlastní widgety pro mobily a tablety s...

Kustom Widget Maker: Vytvořte si vlastní widgety pro mobily a tablety s Androidem

Chtěli byste si svůj mobil přizpůsobit i jiným způsobem nežli tapetami a různými launchery? Potom musíte vyzkoušet aplikaci Kustom Widget Maker.

Kustom Widget Maker nabízí přesně to, co byste od ní podle názvu čekali. V prostředí aplikace můžete vytvořit své vlastní widgety a to se vším všudy.

Při tvorbě widgetu si tak budete moci vybrat barevné prostředí, tvar, velikost, nebo různé efekty jako je rozmazání pozadí nebo změna sytosti barev, jimiž výtvarně nadanější uživatelé určitě dosáhnou impozantních výsledků. Pěkné widgety – alespoň v základním provedení – však díky šikovnému uživatelskému rozhraní dokáže vytvořit úplně každý.

Aplikace Kustom Widget Maker je na Google Play Storu k dispozici ve dvou verzích. Verze zdarma je osekaná o některé funkce a navíc zobrazuje reklamy. Placená verze vás vyjde na 2,49 € a dá vám k dispozici všechny možnosti a to bez reklam.

[appbox googleplay org.kustom.widget]

[appbox googleplay org.kustom.widget.pro]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Kustom Widget Maker/“/]

Zdroj: Android Community

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře