Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyUbisoft uveřejnila mobilní hru Anno 2205: Asteroid Miner

Ubisoft uveřejnila mobilní hru Anno 2205: Asteroid Miner

Pokud patříte mezi milovníky budovatelských strategií, možná vám neušlo, že před několika dny na počítače vyšla budovatelská strategie Anno 2205. A k ní nyní vydavatel Ubisoft vydal také mobilní přívěsek s názvem Anno 2205: Asteroid Miner.

Anno 2205: Asteroid Miner asi není to, co byste vzhledem k předcházejícím hrám ze série čekali. Jedná se o tzv. match-3 hru, tedy spoj-3 hru. Vaším úkolem v ní bude spojovat tři a více asteroidů různých barev. Tím se hra dotýká námětu „velké“ hry, v níž po kolonizaci země budete pro suroviny posílat na měsíc.

Vedle spojování stejných symbolů, které představují suroviny uvnitř hry, budete vyvolávat různé bonusy. Ty by vám samozřejmě měly pomoci k dosažení lepších výsledků. Co se týče ostatních možností, mezi levely si budete vylepšovat svoji vesmírnou stanici a odemykat nové dovednosti, které zase využijete při skládání kostiček.

Hra je k dispozici ke stažení zdarma, ale uvnitř ní naleznete mikrotransakce.

[appbox googleplay com.ubisoft.anno2205comp]

[appbox appstore 1013884483]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře