Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Gmail 5.0 v Material Designu obslouží vaše konkurenční účty

VIDEO: Gmail 5.0 v Material Designu obslouží vaše konkurenční účty

Material Designu se co nevidět dočká i populární poštovní klient Gmail. Kromě uhlazenějšího vzhledu přinese také podporu konkurenčních účtů na službách Yahoo a Outlook – stane se z něj tedy univerzální klient pro správu různých e-mailů.

Přepínat mezi jednotlivými účty přitom bude možné jednoduchým posunem prstu do strany v aplikačním menu nebo kliknutím na své konto ve spodní části rozhraní aplikace.

V uplynulých hodinách se objevil na internetu dokonce ke stažení instalační APK soubor Gmailu 5.0. Aplikaci se ale prakticky nikomu nepodařilo úspěšně nainstalovat.

Vyzkoušel jsem to osobně na Nexusu 5 s vývojářským náhledem Androidu Lollipop (sestavení LPX13D) a na Ascendu G750 (Android 4.2.2). V obou případech neúspěšně.

Podívejte se tak alespoň na video, kde Google hlavní změny v aplikaci představuje:

Nám se nový Gmail 5.0 nainstalovat nepovedlo. A co vám?

Screenshot_2014-10-21-12-23-03 unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Bohužel, do telefonu LG G3 se mi také nepodařilo nainstalovat (Aplikace není nainstalována) nový Gmail 5.0.

  2. SIII – CM11-ArchiDroid (4.4.4) bohužel taky nic, patrně by to chtělo čistou instalaci nějaký ROMky bez gapps, ale do toho se mi nechce.. :/

  3. Tak jsem jí tam dostal. Ale žádná výhra, po úvodním videu spadne… (musel jsem starou appku odinstalovat přes root browser, potom reboot, instalace a reboot… :D)

    http://goo.gl/11Hf72

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře