Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 4: Kdy bude v Česku a za kolik?

Samsung Galaxy Note 4: Kdy bude v Česku a za kolik?

Skvěle vybavený phablet Galaxy Note 4 přichází na český trh. Nedočkaví zájemci mohou zavítat v pátek do značkové prodejny Samsung v pražském obchodním centru Palladium. Prvních 100 zákazníků získá standardní flipové pouzdro na Note 4 za pouhou 1 Kč.

Prodej očekávaného zařízení bude zahájen přesně ve 12 hodin. Doporučená maloobchodní cena je 21 499 Kč s DPH.

Navíc je připraven speciální Note 4 karneval, který představí funkce nové vlajkové lodi značky Samsung. Návštěvníci se tak mohou těšit na hravé ukázky unikátních vlastností pera S Pen, ukázky nových funkcí fotoaparátu včetně novinky wideselfie a prezentace virtuální reality s brýlemi Gear VR.

Prvních 100 účastníků si pak odnese malý dárek v podobě paměťové microSD karty. Navíc si všichni návštěvníci budou moci sami vyzkoušet Academy zone Note 4, kde se vyškolení pracovníci postarají o předvedení inovativních prvků phabletu.

Pro zahájení prodeje je dostupné pouze omezené množství chytrého telefonu Note 4 v černé barvě. Kupující si budou moci pořídit za jednu korunu flipové pouzdro rovněž v černé, nebo bílé barvě. Pokud zvolená barva již nebude dostupná, obrží zákazník flipové pouzdro později poštou.

Navíc všichni noví majitelé Galaxy Note 4 mohou využít Galaxy Gifts – aplikací a služeb, které získávají uživatelé díky Samsungu zcela zdarma a jejichž celková hodnota je více než 20 tisíc korun. Na výběr jsou jak české, tak mezinárodní aplikace z kategorií jako je například Produktivita, Zábava nebo Sport.

Specifikace tabletomobilu Galaxy Note 4 najdete v našem starším článku zde.

1597

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Za ty prachy ať si to strčí do špic. Počkám si, až zlevní na rozumnou cenu a pokud se tak nestane než se objeví kvalitní foun s Ubuntu Touch, tak Samsung moje peníze zřejmě neuvidí.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře