Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFakturoid dorazil do Google Play a App Store. Ke stažení je zdarma!

Fakturoid dorazil do Google Play a App Store. Ke stažení je zdarma!

Fakturoid je ode dneška dostupný i na platformách iOS a Android. Po přihlášení umožní snadno zkontrolovat došlé platby, vystavit fakturu nebo zavolat klientovi, který potřebuje připomenout platbu.

„Jsme zvědavi, jaké funkce budou pro naše uživatele na mobilních zařízeních nejužitečnější – sami očekáváme, že budou spíše sledovat stav plateb a případně urgovat své zákazníky, než aby vystavovali na mobilech faktury, ale rádi se necháme překvapit,“ říká spoluzakladatel Fakturoidu Jan Korbel.

Vývoj aplikací pro Android a iOS zajistila společnost Ackee, která se dlouhodobě věnuje tvorbě mobilních aplikací.

Za Ackee spolupráci s Fakturoid okomentoval Martin Půlpitel: „Fakturoid jsme aktivně používali a používáme a přišla nám velká škoda, že nemá mobilní aplikaci. Její autoři věděli přesně, co od aplikace chtějí, takže námi odvedená práce musela být perfektní. Výsledkem je funkční, uživatelsky přívětivá a obecně dobře „vytuněná“ aplikace.“

[appbox appstore id919498148]

[appbox googleplay cz.ackee.fakturoid]

screen568x568 unnamed1

Fakturoid je online fakturace určená živnostníkům a malým firmám. Umožňuje svým klientům rychlou tvorbu a správu faktur, včetně vysoké míry automatizace – od vydávání a zasílání faktur, přes automatické upomínky až po párování plateb s bankou klienta. Funguje na principu software jako služba, tj. zákazník platí jen po dobu používání v závislosti na zvoleném tarifu. Odpadá nutnost instalace softwaru a s tím spojených starostí. Fakturoid je robot na faktury, který bydlí na www.fakturoid.cz a odpovídá na Facebooku a Twitteru.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře