Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyVe World of Tanks Blitz začíná bitva o nadvládu

Ve World of Tanks Blitz začíná bitva o nadvládu

S příchodem nového herního režimu Supremacy mají hráči úkol dobýt a udržet vice základen v rámci jednoho bitevního pole. To ve zkratce znamená více adrenalinu, boje i taktiky, popisují tvůrci.

Základ Supremacy je vlastně velmi jednoduchý. Na každé mapě se nachází hned několik základen, které je nutné najít a obsadit. Obsazení a dobytí těchto míst přináší týmu tolik chtěné a potřebné body. Pravidlo je jednoduché, čím více základen máte, tím rychleji také hromadíte body. Chcete-li vyhrát, musíte nasbírat 1 000 bodů, nebo co nejrychleji porazit protivníka.

Supremacy je k dispozici zdarma pro všechny Tier V až X tanky. Nicméně, taktika a týmová práce a příprava jsou velmi důležité, protože útok na roztroušené základny prostě nelze provést jen tak bez plánování.

„Vždycky jsme experimentovali s novými aktivitami ve hře a snažili se, aby hra byla pro naše hráče zajímavější,“ vysvětluje Artem Safronov, producent hry World of Tanks Blitz. „Nový herní mód byl vytvořen tak, že každé vozidlo ve hře může být maximálně efektivní v boji. Supremacy podporuje aktivní přístup k soubojům vztahující se k dobývání základen. Současně však napomáhá k větší herní dynamice a týmové práci.“

„Když už budete ve hře a budete si užívat nový mód, podívejte se také na rozšířenou mapu Falls Creek. Ta byla vizuálně přepracována, což znamená, že i způsob přežití je zcela jiný, “ dodává Safronov. Režim Supremacy a další novinky jsou dostupné v rozšíření Update 3.0.

2207_wotb_30_supremacy_gamemode_4

Zdroj: WOT

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře