Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPropásli jste upgrade na Windows 10? Nic se neděje. Desítky jsou stále...

Propásli jste upgrade na Windows 10? Nic se neděje. Desítky jsou stále zdarma

Přestože Microsoft několikrát upozorňoval na to, že posledním dnem, kdy bude možné zdarma získat Windows 10, je pátek 29. července, není to tak docela pravda.

Firma na svých stránkách o víkendu totiž zpřístupnila nabídku instalace Windows 10 zdarma uživatelům využívajícím asistenční technologie, které jim mají usnadnit ovládání operačního systému. Tito jedinci tak mohou jednoduše o přechod požádat i nyní. Stačí, aby na oficiálním webu Microsoftu klikli na tlačítko upgrade now, následně se jim automaticky stáhne průvodce instalací Windows 10. Samotný upgrade na nejnovější verzi systému pak probíhá již úplně stejně, jako tomu bylo prakticky celých minulých dvanáct měsíců.

Dobrou zprávou je, že zástupci softwarového gigantu oprávněnost žádosti nijak neověřují, takže pokud jste oficiální roční nabídku propásli, desítky si můžete stáhnout i po 29. červenci.

wokna

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře