Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVe strategii Anime Studio Story můžete vést své vlastní nahrávací studio

Ve strategii Anime Studio Story můžete vést své vlastní nahrávací studio

Vývojářské studio Kairosoft vydalo novou hru. Jmenuje se Anime Studio Story a jako obvykle jde o kostičkovanou strategii ve stylu Game Dev Story.

Anime Studio Story vás postaví do role ředitele nahrávacího studia anime. Ve hře tak budete přijímat zakázky na nové filmy, hledat filmové hvězdy a vzdělávat je, aby podávaly co nejlepší herecké výkony. Další důležitou složkou je vybavování studia, ale také reklama. Všechny tyto složky se nakonec promítnou na sledovanosti, z níž vám plynou peníze do kasy.

Pokud jste nějakou hru od Kairosoftu hráli, máte poměrně dobrou představu o tom, co vás ve čeká. Pokud vás ovšem tyto strategie doposud obcházely, měli byste to rozhodně změnit. Kairosoft hry považujeme za to nejlepší, co je v daném žánru na mobilech k sehnání.

Tato hra je už nějaký ten čas k dispozici pro Android. A nyní si ji čerstvě můžete stáhnout také pro zařízení s iOS a to za cenu 4,99 $ (cca 105 korun).

[appbox appstore 1077611503]

[appbox googleplay net.kairosoft.android.animestudio_en]

anime-studio-story

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře