Úterý, 19 září, 2023
DomůNovinkyFacebookové tlačítko "Like" brzy doplní pětice nových tlačítek

Facebookové tlačítko „Like“ brzy doplní pětice nových tlačítek

Zvěsti o tom, že ikonické facebookové tlačítko „Like“ v budoucnosti doplní další tlačítka, se vyrojily už dávno.  Nyní o nich dostáváme konkrétnější informace.

Fenomén jménem „Like“ funguje následovně – pokud se vám při prohlížení Facebooku a vlastně i celého internetu něco líbí, sjedete pod příspěvek a tlačítko „Like“ zmáčknete. Pod příspěvkem se následně ukáže, že se vám jeho obsah líbí. Jedná se tak o jakousi alternativu komentáře, která slouží jako míra úspěchu.

Toto tlačítko by podle agentury Bloomberg mělo doplnit celkem pět nových kousků. Ty by měly vyjadřovat lásku, smutek, hněv, štěstí a překvapení. K uvedení nových tlačítek by v globálním měřítku mělo dojít už za pár týdnů. Jsme zvědaví, zdali chystaná novinka na Facebooku dokáže zaujmout. A co vy?

facebook-640x391

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Reakcie „Dislike“ sa nemôžeme dočkať. Žijeme v pozitívnej spoločnosti, kde je všetko pozitívne a všetci očakávajú našu pozitívnu kritiku. Konečne môžeme slobodne vyjadrovať naše pozitívne názory. Spoločnosť, politici a korporácie pozorne počúvajú naše pozitívne názory. Pri vyhadzovaní z práce sa usmievame, pri okrádaní sa usmievame na zlodeja a aj vrah a obeť sa na seba usmievajú, veď je to pozitívne. „Dislike“ by bolo v dnešnej dobe politicky nekorektné…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře