Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVarta představila nabíječku baterií a mobilní zdroj v jednom

Varta představila nabíječku baterií a mobilní zdroj v jednom

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách dobíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, možná vás zaujme novinka, se kterou nyní přišla společnost Varta.

Mobilní zdroj 2-In-1 Powerpack and Charger nejenže nabije čtyři kusy AA NiMH baterií po připojení k počítači či USB nabíječce, ale navíc také poslouží jako mobilní zdroj pro další zařízení. Jednoduše do něj stačí vložit 4 kusy nabitých baterií, z nich je pak možné nabíjet např. mobilní telefony, tablety nebo MP3 přehrávače, a to díky integrovanému USB konektoru.

Snadno tak doplníte energii vašemu smartphonu na výletě, dovolené nebo na chatě, aniž byste potřebovali přístup k elektrické zásuvce. Navíc je pouze na vás, jestli využije jednorázové alkalické baterie (které seženete snadno i v cizině) nebo využijete nabíjecí baterie, které můžete v Powerpacku rovněž nabít. O stavu vložených baterií a nabíjení informují čtyři stavové diody.

S přiloženými alkalickými bateriemi Varta High Energy dodáte telefonu energii až na dalších 7 hodin volání (testováno s iPhone 5). Balení kromě  zmíněných baterií obsahuje také USB kabel o délce jeden metr.

Doporučená cena novinky 2-In-1 Powerpack and Charger je stanovena na 399 Kč s DPH.

Parametry:

Podporované baterie: alkalické, lithiové (LiFESO2), NiMH
Šířka: 68 mm
Výška: 20 mm
Délka: 90 mm
Hmotnost: 50 gramů

57920_101_441 57920_2_in_1_charger_perspective

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře