Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAndroid Experiments: Web plný netradičních Android aplikací od Googlu (Alphabet)

Android Experiments: Web plný netradičních Android aplikací od Googlu (Alphabet)

Experimenty jsou pro společnost Google (nově Alphabet) poměrně blízké. Vzpomeňte na Projekt ARA, Android Auto a hromadu zajímavých aplikací, které Google nově představuje na speciálním webu Android Experiments.

Web Android Experiments přináší hromadu aplikací, které ukazují nekonečné možnosti platformy Android a zároveň mohou být skvělou inspirací pro vývojáře bez vize. Kreativním vývojářům pak Google dává možnost na tomto webu aplikace vystavit. Jedinou podmínkou je, že tyto aplikace budou něčím zajímavé, či originální.

V současné chvíli Android Experiments obsahuje pouze 20 vybraných aplikací, dá se však čekat, že brzy se jejich řady podstatně rozrostou. Nutno podotknout, že aplikace v rámci projektu nejsou propagovány v obchodě s aplikacemi, takže se docela s přehledem může stát, že je uvidíte poprvé.

Pokud vás projekt Android Experiments zaujal, navštivte jeho web. Dočkáte se tam všech podstatných informací i všech zajímavých aplikací.

https://www.youtube.com/watch?v=ws0SQNPgQyw

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře