Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyVarta Phone Power 800: Prťavá mobilní nabíječka, kterou můžete připevnit na klíče

Varta Phone Power 800: Prťavá mobilní nabíječka, kterou můžete připevnit na klíče

Pokud vám zbývá už jen pár procent baterie a potřebujete ještě vyřídit několik hovorů nebo e-mailů, přijde vám vhod mít po ruce malou nabíječku Varta Phone Power 800, která tento problém vyřeší.

Mobilní zdroj velikosti většího flashdisku upevníte jednoduše na klíče (poutko přiloženo) a snadno se vejde i do kapsy a podle potřeby nabije telefon z vlastní interní Li-Ion baterie s kapacitou 800 mAh.

Kromě sympatických rozměrů potěší i nízká hmotnost nabíječky, která je dle výrobce pouhých 40 gramů. Přenosný zdroj dobijete jednoduše připojením do USB portu notebooku nebo počítače.

O stavu kapacity baterie uživatele informují čtyři stavové diody. Vstupní a výstupní nabíjecí proud je 1 A, což umožňuje rychlé nabití zdroje i telefonu.

Nabíječka Varta Phone Power už je dostupná i na českém trhu, kde se začala prodávat za doporučenou cenu 399 Kč (microUSB varianta).

Varta_Phone_Power_800mAh_2 Varta_Phone_Power_800mAh_4 Varta_Phone_Power_800mAh_5

VARTA_PortablePower_PhonePower800_unlimited_rights

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře