Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyProstitutka si vysloužila trest 6 let vězení, předávkovala manažera Googlu

Prostitutka si vysloužila trest 6 let vězení, předávkovala manažera Googlu

Jedna z nejsledovanějších amerických kauz byla uzavřena. Prostitutka Alix Tichelmanová dostala 6 let vězení za to, že heroinem předávkovala jednoho z  vysoce postavených manažerů Googlu. 

Jednapadesátiletý manažer internetového giganta Timothy Hayes byl na první pohled spořádaným manželem a otcem pěti dětí. Ve svém volném čase však na eskortních serverech nadháněl prostitutky. Tímto způsobem se seznámil i s Alix Tichelmanovou, dcerou zámožných rodičů.

Alix Tichelmanová byla závislá na heroinu. Kromě toho velmi ráda experimentovala se smrtí a hlásila se k excentrickému stylu goth. Po seznámení s Timotnym Hayesem luxusní prostitutka na svůj facebookový profil napsala: „Konečně jsem našla někoho, s kým se mohu bez předsudků bavit o zabíjení a vraždění“.

Při jedné ze schůzek, která proběhla na Timothyho luxusní jachtě, se dvojice vedle sexu oddávala i heroinu. Server International Business Times uvedl, že ze záběrů z bezpečnostních kamer v přístavu Santa Cruz je patrné, že Tichelmanová Timothy Hayesovi vpichuje drogu. Manažer Googlu prý následně omdlel, načež Tichelmanová panikaří a snaží se ho probudit. Když se jí to nedaří, sebere své věci, dopije skleničku vína, překročí bezvládné tělo a odejde pryč.

Alix Tichelmanovou policie zatkla dlouhých 8 měsíců po incidentu. V té době se luxusní prostitutka nejspíše chystala opustit Kalifornii a odjet do Kanady, kde má druhé občanství.

Soudní verdikt 6 let vězení nemusí být pro Alix Tichelmanovou poslední. Na toto konto totiž policie otevřela jiný její případ z roku 2013, kdy byla přítomná u smrtelného předávkování heroinem svého tehdejšího přítele, 53letého Deana Riopella. Tehdy Alix zalarmovala policii sama, přitom však uvedla, že se „něčím předávkoval“.

video-discovered-google-x-exec-forrest-hayes-heroin-hooker-alix-tichelman

Zdroj: AP

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře