Vainglory je nová F2P MOBA hra od ex-zaměstnanců Blizzardu a Rockstaru


Vainglory je nová F2P MOBA hra od ex-zaměstnanců Blizzardu a Rockstaru

Nově vzniklé vývojářské studio Evil Megacorp doufá, že napodobí úspěch MOBA her DOTA a League of Legends. Jejich nová hra Vainglory staví na podobných principech.

Pod hlavičkou Evil Megacorp se sdružili bývalí zaměstnanci Riotu, Rockstaru a Blizzardu, což jsou pravděpodobně ty nejlepší reference, které hra mohla dostat. Teď už zbývá jen doufat, že tento žánr bude na poli tabletů pro hráče dostatečně atraktivní.

MOBA hra Vainglory je v současné době dostupná hráčům v jihovýchodní Asii, kde je tento žánr nejpopulárnější. Pokud se nevyskytnou žádné problémy, během několika týdnů či měsíců se hry dočkají i evropané.

Jednotlivé bitvy ve hře trvají asi 20 minut a týmy se skládají ze tří hráčů. Ve hře je samozřejmě dostupná spousta fantasy postav a vybavení, díky nimž lze svou postavičku trošku modifikovat. Více o hře bohužel nevíme, po shlédnutí traileru se však docela těšíme. Vainglory by měla být dostupná pro majitele iPadů.

The following two tabs change content below.

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.