Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPrvní fotografie tabletu Nexus 8. Ve výbavě má 64bitový procesor, 3 GB...

První fotografie tabletu Nexus 8. Ve výbavě má 64bitový procesor, 3 GB RAM a Android 4.5

Vývojářská konference Google I/O pomalu klepe na dveře. Přestože ta největší odhalení se do poslední chvíle tají, spekuluje se o řadě novinek. Nové verze se zřejmě dočká Android. Hlasitě se také mluví o novém tabletu Nexus 8.

Jednou za rok uspořádá Google obří konferenci, kde představuje nejdůležitější novinky a inovace pro následující rok. Termín letošního ročníku byl stanoven na 25. – 26. června.

Konference bude zaměřena zejména na software a vylepšení stávajících služeb. Pro fanoušky Androidu z řad laické veřejnosti by se mělo stát nejzajímavější novinkou představení Androidu 4.5 a nového tabletu Nexus 8.

Zatímco o Androidu 4.5 nevíme prakticky nic, fotografie nového přístroje ze stáje Nexus už se s předstihem dostaly na internet. Ačkoli ne vždy se informace webu mydrivers.com vyplní, už mnohokrát měl pravdu. Proto je v žádném případě nebereme na lehkou váhu.

Nexus 8 je prý postaven na Androidu 4.5 a pod kapotou má 64bitový procesor od Qualcommu a 3 GB RAM. Na obrázku jeho skutečný design údajně maskuje speciální kryt, nelekejte se tak extrémně tlustých rámečků kolem displeje.

nexus-8-1 nexus-8-2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře