Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyV oficiální hře seriálu Panství Downton (Downton Abbey) je každý podezřelý

V oficiální hře seriálu Panství Downton (Downton Abbey) je každý podezřelý

Společně s novou sezónou seriálu Panství Downton (Downton Abbey) se na Android, iOS a Kindle Fire dostává oficiální hra Downton Abbey s podtitulem Mysteries of the Manor. 

Pokud jste některý z dílů Panství Downton viděli, pak je vám zcela jasné, že o srandu v této hře nezavadíte. Panství Downton je zcela vážný seriál, který je zasazený do doby před první světovou válkou. K vidění jsou četné dramatické situace, řeší se vážná témata a všechno je vůbec takové stísněné (a to včetně prostředí). Vydavatel Activision přitom upozorňuje, že ve hře najdeme to samé drama, které je  k vidění právě v seriálech, což by nemuselo být zlé.

Žánrově se Downton Abbey řadí k hidden object hrám naroubovaným na klasické hlavolamy a hádanky. Přitom budete muset zjistit, kdo sídlo vykradl a zpustošil, když většina lidí byla na vesnické tancovačce. To znamená, že ve hře budete muset hodně přemýšlet, sbírat důkazy a dávat je dohromady. K tomu si přitom budete moci povolat i svého přítele, takže se nemusíte bát, že byste někde „zatvrdli“.

Oficiální hra Panství Downton je na Google Play Storu a Apple App Storu k dispozici ke stažení zdarma. Uvnitř hry jsou mikrotransakce, jejichž prostřednictvím se můžete (ale také nemusíte) přenést přes obtížnější hádanky.

[appbox googleplay com.activision.downtonabbey]

[appbox appstore 970104032]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře