Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyFloating Toucher váš smartphone obohatí o nastavitelné kruhové menu

Floating Toucher váš smartphone obohatí o nastavitelné kruhové menu

Klasické menu, které najdeme v našich smarpthonech, obsahuje úplně všechny položky. Také proto je velmi nepřehledné a mnohdy zcela nepoužitelné. Naštěstí existuje možnost, jak si vytvořit menu vlastní.

Pokud s naditým menu vašeho smartphonu nejste spokojeni, stačí si stáhnout aplikaci Floating Toucher (nebo jí podobnou aplikaci). Tato šikovná aplikace vám přinese vlastní kruhové menu, které si můžete zcela přizpůsobit. To znamená, že do menu umístíte jenom položky, které vás skutečně zajímají. Díky tomu se k nim napříště dostanete bez zbytečného listování, tedy mnohem rychleji.

Grafické provedení Floating Toucheru je čisté, hardwarové nenáročné a také vysoce stylové. Menu ve Floating Toucher je koncipováno do kruhových výřezů, které si můžete zcela podle svých preferencí přizpůsobit a to včetně barvy a počtu ikonek, či barvy rozbalovacího menu. Panel i ikonky můžete zvětšit, nebo naopak zmenšit a převrátit. Taktéž si lze nastavit vlastní ikonky, nebo je nechat nahradit zástupci, díky nimž aplikace neztratí jednotný grafický styl.

Aplikace Floating Toucher je k dispozici ke stažení zdarma s tím, že uvnitř aplikace se nachází reklamy. Pokud se jich budete chtít zbavit, budete si muset připlatit za profesionální verzi.

[appbox googleplay com.boatmob.floating.touch]

Floating-Toucher

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře