Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyV Octodad: Dadliest Catch se stanete obří olihní obtěžkanou běžnými rodinnými povinnostmi

V Octodad: Dadliest Catch se stanete obří olihní obtěžkanou běžnými rodinnými povinnostmi

Z počítačů a herních konzolí se na naše mobilní zařízení dostává stále více zajímavých her. Nejnovějším přírůstkem do této rodiny je  Octodad: Dadliest Catch.

Podobně jako například ve hrách QWOP nebo Daddy Long Legs je Octodad: Dadliest Catch založená na velmi obtížném ovládání. Ve hře budete ovládat obří oliheň, konkrétně její ruce a nohy – pokud se to tak dá říci. S olihní potom plníte i ty nejzákladnější úkoly – pečete hamburgery na domácí párty, nakupujete v obchodě, nebo hrajete hry. A přitom se snažíte nebudit pozornost, protože jste už z podstaty věci docela nápadní a přitom nechcete ztrapňovat členy své rodiny.

Octodad: Dadliest Catch je aktuálně dostupná pro zařízení s iOS. Cena byla stanovena na 4,99 dolaru.

Tvůrci zároveň s vydáním hry pro iPhony a iPady oznámili, že Octodad: Dadliest Catch se dostane také na Androidy. Pokud vás tahle šílenost zaujala a právě Android je vaší mateřskou platformou, zaškrtněte si v kalendáři datum 4. listopadu. Právě v tento den obří oliheň zavítá i do Google Play Storu.

[appbox appstore 1017367213]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře