Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyKicknotes: Aplikace pro WP, v níž si můžete zapisovat, kreslit nebo nahrávat...

Kicknotes: Aplikace pro WP, v níž si můžete zapisovat, kreslit nebo nahrávat poznámky

Ve Windows Phone Storu se nachází velká spousta aplikací na zapisování poznámek. Patří mezi ně i Kicknotes, která si vás ale chce naklonit velikou škálou možností.

Kicknotes podporuje jak klasické psané, tak i kreslené a hlasové poznámky. Tyto poznámky si v aplikaci můžete uložit do několika základních složek, nebo si pro ně vytvořit složky vlastní. Každou složku pak můžete doplnit nějakou pěknou ikonkou, nebo barvou, abyste je hezky odlišili.

To ale ještě stále není všechno, Kicknotes totiž obsahuje také možnost sestavit si nákupní seznam, upozornění na nějakou důležitou událost (třeba i ve spojení s některou vaší poznámkou) atd.

Ať už si vytvoříte jakoukoliv poznámku, přístup k ní je v Kicknotes velmi rychlý a pohyb po aplikaci celkově intuitivní. Proto snad ani nevadí, že aplikace je v anglickém jazyce.

Nakonec potěší také skutečnost, že Kicknotes je k dispozici ke stažení zdarma a nežádá po lidech žádné zaplacení ani během používání.

Aplikace je k dispozici pro platformu Windows Phone.

[appbox windowsstore appid 9nblggh5z1r0]

KickNotes_Menu

Kicknotes_Reminder

Kicknotes_Screens

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře