Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Internet Speed Meter vám ukáže, kolik stahujete dat v (bez rootu...

Aplikace Internet Speed Meter vám ukáže, kolik stahujete dat v (bez rootu a v přímém přenosu)

V době, kdy nám operátoři stále ještě nabízejí velmi omezené (a také drahé) datové balíky, je vizualizace toho, kdy a kolik právě stahujeme dat, velmi důležité. Jenže smartphony tuto funkci většinou přehlížejí, jediným možným řešením je proto aplikace třetích stran.

Jednou nejpovedenějších aplikací tohoto druhu je Internet Speed Meter. Tato aplikace je výjimečná tím, že zobrazování informací o stavu stahování nepotřebuje root. Stačí si tedy vybrat mezi Internet Speed Meter Lite (zdarma, ale s omezenými funkcemi) nebo Internet Speed Meter (zdarma, bez omezení) a nainstalovat.

V nastavení aplikace navolíte interval měření, tedy například kolikrát za minutu se bude měřit aktuální tok dat, k tomu zvolíte další věci jako je velikost nebo druh písma a nakonec vytvoříte třeba i svůj vlastní widget. Ten vám pak bude zobrazovat aktuální tok dat i na obrazovce. Docela jednoduché, že?

Aplikace je určená pro zařízení s Androidem. K jejímu správnému chodu není vyžadován root zařízení.

[appbox googleplay com.internet.speed.meter.lite]

[appbox googleplay com.internet.speed.meter]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Internet Speed Meter/“/]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Program je opravdu výborný ale proč píšete takové hlouposti že plná verze Internet Speed Meter je zdarma když je vidět že stojí 74 kč!!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře