Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyV Česku se začínají prodávat počítačové skříně Zalman S2 a S3

V Česku se začínají prodávat počítačové skříně Zalman S2 a S3

Široká nabídka počítačových skříní Zalman se rozrostla o dva nové modely. S2 a S3 jsou cenově dostupné modely formátu mid-tower celé v černém provedení. Novinky se liší především designem čelního panelu. Typ S2 je nápadný na první pohled svým výrazným žebrováním, S3 zaujme zase efektem kartáčované oceli.

Skříně Zalman S2 a S3 jsou určeny pro základní desky ATX, mini-ITX a mATX, mohou být vybaveny současně dvěma pevnými disky HDD 3,5″ a dvěma SSD 2,5″. K dispozici je sedm PCI slotů pro další rozšíření. Maximální výška CPU chladiče pro tyto skříně je 156 mm, délka grafické karty 330 mm. Obě novinky mají oddělený prostor pro napájecí zdroj do délky 180 mm.

Skříně je možné vybavit až osmi ventilátory. Horní panel je možné osadit dvěma větráčky 120 mm, přední panel až třemi ventilátory. Další dva 120mm ventilátory je možné umístit do spodního panelu. Zalman S2 i S3 jsou dodávány se zadním ventilátorem o průměru 120 mm. Přední a zadní panel může být alternativně osazen radiátory chladicího systému. Ve spodní části jsou umístěny prachové filtry. Další velký filtr je odnímatelný, magnetický a je umístěn v horním panelu. V přední části horního panelu u obou modelů jsou tlačítka pro reset, I/0, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, dva porty USB 2.0 a jeden port USB 3.0. Obě skříně mají průhledný boční panel.

Zalman S2 má přední panel s výrazným designem žebrování a je navržen pro maximalizaci chlazení. Přední panel modelu Zalman S3 na první pohled zaujme efektem kartáčované oceli.

Cena a dostupnost:

PC skříně Zalman S2 i Zalman S3 jsou k dostání za doporučenou cenu 989 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře