Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyV Česku se dnes začaly prodávat hodinky Apple Watch

V Česku se dnes začaly prodávat hodinky Apple Watch

Společnost Apple dnes odstartovala prodej svých chytrých hodinek Watch v České republice. Cena nejnižšího modelu začíná na 11 tisících korunách. Za nejluxusnější provedení zákazníci zaplatí půl milionu.

Apple začal prodávat chytré hodinky Watch ve vybraných státech už na konci dubna loňského roku. Ale teprve až nyní, o tři čtvrtě roku později, se jich dočkali i čeští zákazníci.

Cenově nejdostupnější hliníkovou variantu Sport se základním silikonovým páskem v provedení s 38mm ciferníkem lze pořídit od 10 990 Kč. Pánská 42mm verze přijde na 12 490 Kč.

Nerezová varianta Watch začíná na 17 990 Kč (38mm) či 19 490 Kč (42mm). Luxusní model Edition pro náročné stojí od 305 do 500 tisíc korun.

Apple Watch jsou prvním příspěvkem amerického giganta na poli nositelné elektroniky. Po spárování s telefonem iPhone hodinky umožňují uživatelům například kontrolovat internetovou poštu, poslouchat hudbu či telefonovat. Zájemci si je mohou zakoupit v oficiálním e-shopu Applu.

sda-500x457

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře