Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyV aplikaci Apple Store nově můžete využít dárkové karty

V aplikaci Apple Store nově můžete využít dárkové karty

Před nedávnem se aplikace App Store dočkala překladu do češtiny a dalších důležitých novinek. Nová aktualizace sice není tak zásadní, přesto přináší vylepšení, které určitě nejednou využijete – je jím možnost uplatnit při nákupu dárkové karty.

Aplikace Apple Store pro iOS konečně získala podporu pro dárkové karty. Z nepochopitelných důvodů tuto možnost dosud nenabízela, ale poslední update tento nedostatek již naštěstí napravuje.

Zákazníci mohou dárkovou kartu (Gift Card) uplatnit dvěma způsoby: buď ji naskenují pomocí fotoaparátu, nebo ručně zadají PIN, který je na ní uveden. Aplikace prošla také menším redesignem po vzoru webových stránek Applu a tak se zde nachází tzv. „Taška“. Ale nelekejte se, jedná se jen o jinak pojmenovaný nákupní košík, ze kterého můžete položky nově mazat i přetažením vlevo.

[appbox appstore id375380948]

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře