Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyUživatelé si stěžují, že jim iPhone 6 trhá vlasy. A celý internet...

Uživatelé si stěžují, že jim iPhone 6 trhá vlasy. A celý internet se směje

Prohýbání v kapse není jediným problémem nových iPhonů. Někteří lidé si na internetu stěžují na to, že jim telefon vytrhává vlasy! Jak je to možné?

Když s telefonem voláte, vlasy, případně vousy, se vám údajně můžou zachytit ve spáře mezi sklem a hliníkovým rámem. K zatahání má docházet ve chvíli, kdy hovor ukončíte a telefon odkládáte od ucha. To může být nepříjemné hlavně pro lidi s dlouhými vlasy.

Zpočátku si na „hairgate“ stěžovalo jen pár lidí. Po medializaci problém s vytrháváním vlasů a vousů potvrzuje stále více uživatelů. Na druhou stranu se nejedná pouze o specialitu nového iPhonu 6, podobně své majitele trápí i jiné smartphony, jen se o tom tolik nemluví.

Nebyli by to ale lidé, aby si i z trablů Applu nedělali legraci. Okamžitě vznikla spousta parodií, které si vytrhávání vlasů a vousů berou na mušku. U některých se určitě zasmějete.

16

11 20

12

13

14

Zdroj: MSN

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Zase na druhou stranu, kdo zvás může říct, že se mu telefon vytvaruje podle zadnice a stále funguje a dokonce ho i ostříhá a oholí. Uživatelé Samšuntu s operačním systémem Analdroid, určitě ne. 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře