Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyUž vás nudí prostředí smartphonu? Tak si vytvořte nové za pomoci aplikace...

Už vás nudí prostředí smartphonu? Tak si vytvořte nové za pomoci aplikace Tapet!

K dispozici je sice spousta různých aplikací, které vám dovolí změnit si pozadí smartphonu, jen málo z nich je však tolik kreativní a zároveň efektivní jako Tapet.

Tapet je jednoduchá aplikace pro tvorbu vlastních wallpaperů v Material Designu. Uvnitř ní si můžete namíchat různé barvy a vzory a dosáhnout tak pěkného minimalistického vzhledu. Zapomeňte tedy na zvířátka, rostlinky nebo krajinky, této aplikaci vládnou geometrické tvary.

Tvorba je velmi jednoduchá – některé kousky můžete vytvořit doslova jedním, dvěma tapnutími. Na ty složitější byste si pak měli vyhradit dotyků pět.

Příjemná je i skutečnost, že aplikace pracuje ve vysokém rozlišení a automaticky se přizpůsobí velikosti vašeho displeje. Výtvory tak nejsou různě deformované a vyjímají se i na exotičtějších zařízeních.

Aplikace Tapet je určená pro platformu Android. V základní verzi je k dispozici zdarma. Za pokročilejší funkce a nabídky si budete muset připlatit.

[appbox googleplay com.sharpregion.tapet]

tapet-android

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Tak neviem, je naozaj možné nazvať tapetu na obrázku rovno pod linkom za minimalistickú? Je na nej použitých viac ako 25 farieb. Keby nevkusnosť kvitla, tak má kvety podľa tejto tapety 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře