Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyS aplikací Meme Generator Suite ve Windows Phone vytvoříte skvělá meme během...

S aplikací Meme Generator Suite ve Windows Phone vytvoříte skvělá meme během pár sekund

Různá meme nás na internetu doprovázejí na každém kroku. Pokud však nechcete být pouze konzumentem, ale chtěli byste se do jejich tvorby zapojit taky, doporučujeme vám stáhnout si aplikaci Meme Generator Suite.

Meme Generator Suite nabízí jednoduchý a navíc docela zábavný způsob, jak vytvářet meme, tedy různé fotografie s vtipnými popisky tzv. „mimo mísu“. Tyto popisky obrázkům samozřejmě propůjčují jiné (vtipné) vyznění, ovšem je zcela na vás, s čím se nás na internetu chystáte pobavit.

V aplikaci najdete spoustu různých pozadí, na nichž svá meme můžete založit. Vedle toho je k dispozici jednoduchý editor textu, který vám dovolí text rychle vkládat. S textem uvnitř obrázku můžete dále pracovat, například ho zvětšovat nebo zmenšovat, natáčet a přetahovat, nebo zabarvovat.

Pokud vám navíc vyschne studnice inspirace, můžete si prohlížet meme ostatních uživatelů. Nabídka je to už nyní velmi široká – čítá více jak 100 000 kousků.

Sympatická je také možnost svůj výtvor okamžitě sdílet na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Instagram nebo WhatsApp.

Meme Generator Suite je k dispozici pro smartphone s Windows Phone i pro operační systém Windows. Aplikace stojí 2 dolary, tedy asi 50 korun.

[appbox windowsstore appid 9wzdncrcw9p3]

Meme_Generator_Suite_Editor

Zdroj: Windows Central

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře