Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyUž je čas! Lenovo zve na představení Moto 360 (2015)

Už je čas! Lenovo zve na představení Moto 360 (2015)

Lenovo právě rozeslalo novinářům pozvánky na představení nové generace chytrých hodinek Moto 360. Tisková konference se bude konat 8. září v čínské Šanghaji.

Očekává se, že hodinky od Lenovo budou podobně jako Apple Watch (nebo nové Samsung Gear S2) dostupné ve dvou provedeních. Model s označením „S“ má nabídnout 38mm průměr ciferníku a 270mAh baterii, zatímco větší model „L“ přinese 42mm ciferník a akumulátor s kapacitou 375 mAh. Na podzim bychom se ještě měli dočkat také uvedení sportovní varianty s voděodolným tělem, GPS a barometrem.

Nové Moto 360 by měly patřit k tomu nejhezčímu, co se zatím na trhu s nositelnou elektronikou objevilo. Dostanou opět klasické tvary a díky kulatému displeji budou zaměnitelné s běžnými hodinkami. Když už je řeč o displeji, Motorola údajně tentokrát zvolila jemnější panel s rozlišením 360 × 360 pixelů (první generace má zobrazovač s rozlišením 320 × 290 px).

Další podrobnosti o chytrých hodinkách Moto 360 zatím nebyly zveřejněny. Neznáme cenu ani plánovanou dostupnost na různých trzích (hlavně nás zajímá, zda se budou oficiálně prodávat také v Evropě). Vše podstatné se dozvíme už zanedlouho.

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře